Zapewniamy stałe wsparcie firmy w sprawach pracowniczych

doradztwo kadrowo placowe

 

Skuteczne doradztwo kadrowo-płacowe

Sprawy związane z zatrudnieniem i wynagrodzeniami to dla każdego przedsiębiorcy prawdziwe wyzwanie. Dlatego fachowe doradztwo kadrowo-płacowe okaże się niezastąpionym wsparciem w najtrudniejszych chwilach. Jak zatrudniać pracowników bez zbędnych pułapek? Jak zwalniać bez naruszenia prawa? Jak przygotować się do mediacji lub sprawy przed Sądem Pracy? Outsourcing płac i kadr zapewni Ci dostęp do głębokiej wiedzy i unikalnego doświadczenia naszych ekspertów podczas sporów, konfliktu interesów lub roszczeń pracowników. Zdecyduj się na nasze usługi i zyskaj źródło porad oraz wsparcia, jeśli chodzi o kadry i płace w Twoim przedsiębiorstwie.

Zewnętrzne usługi kadrowo-płacowe i stały dostęp do specjalistycznych konsultacji

Zespół do spraw kadr i płac w strukturze przedsiębiorstwa zazwyczaj dba o poprawne prowadzenie dokumentacji pracowniczej, zarówno jeśli chodzi o comiesięczne rozliczenia, jak i dokumenty w sprawie zatrudnienia. Czy - pomijając sporządzanie deklaracji rozliczeniowych PIT, sprawdzanie umów czy przygotowanie listy płac możesz liczyć na osoby pracujące w tym dziale, gdy pojawiają się roszczenia, prawnicy reprezentujący Twoich pracowników przysyłają pisma, a z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego przychodzi zapowiedź kontroli? Prawdopodobnie masz to wszystko na swojej głowie i rozglądasz się za dobrą poradą. Dzięki zaawansowanej usłudze outsourcingu, czyli zewnętrznej obsłudze kadrowo-płacowej możesz liczyć na to i dużo więcej!

Dlaczego warto wybrać nasze usługi doradztwa kadrowo-płacowego?

  • doradzamy, jak zatrudniać, by uniknąć pozwów sądowych i nieuzasadnionych roszczeń,
  • udzielamy porad w oparciu o przepisy prawa pracy,
  • gdy dojdzie do sporu na linii pracodawca-zatrudniony, proponujemy skuteczną strategię działania,
  • reprezentujemy podczas rozmów z pełnomocnikami strony przeciwnej oraz przed instancjami sądowymi,
  • zapewniamy pełne wsparcie podczas audytów i kontroli instytucji takich jak ZUS, US, PIP czy PFRON,
  • służymy wiedzą i doświadczeniem w sprawach obejmujących gromadzenie i ochronę danych osobowych pracowników.

Nasi stali Partnerzy doceniają nasze doradztwo - praktykę w rozwiązywaniu problemów i dogłębną znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia i rozliczania wynagrodzeń. Jednak równie ważna jest dla nich możliwość kontaktu w każdej sprawie związanej z problemem natury kadrowej. Nie odkładamy spraw na później. Kłopot naszego partnera jest również naszym zmartwieniem. Zajmiemy się nim od ręki i doradzimy zastosowanie konkretnej procedury, pisma czy paragrafu. Rozwiązujemy problemy naszych Klientów i udzielamy im partnerskiego wsparcia z fachowym doradztwem kadrowo-płacowym.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie rodzaje pomocy i inne dodatkowe korzyści przyniesie Ci prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej przez specjalistów - praktyków od przepisów związanych z zatrudnieniem i naliczaniem wynagrodzeń.

Outsourcing kadr i płac - sposób na oszczędności, porządek w dokumentach i fachowe doradztwo w zakresie prawa pracy

Wypełnianie deklaracji, naliczanie wynagrodzeń, ewidencja czasu pracy, przygotowywanie odcinków płacowych czy sporządzanie świadectw pracy nie definiuje do końca, czym jest outsourcing kadrowo-płacowy. Dlaczego to nie wystarcza? Obecnie pracownicy częściej decydują się na spory o wysokość wynagrodzenia czy dopełnienie warunków umowy. Sytuacja na rynku wymusza na pracodawcach elastyczne podejście do spraw zatrudnienia i coraz częściej pojawiają się kłopoty podczas redukcji i zwolnień. Jak się w tym odnaleźć?

Znajdź najlepszy sposób na ból głowy związany z optymalizacją zatrudnienia i roszczeniami załogi!

Proponujemy nowoczesne, partnerskie usługi kadrowo-płacowe z profesjonalnym doradztwem w sprawach kadr i płac. Niezależnie od tego, czy Twoja firma lub sp. z o.o. zmienia profil działalności i redukuje załogę, czy w mikroprzedsiębiorstwie zmagasz się z nadmiernymi oczekiwaniami finansowymi pracowników, wspólnie znajdziemy najlepsze wyjście z podbramkowej sytuacji. Naszym Partnerom proponujemy zaawansowane wsparcie w zakresie przepisów prawa pracy. Oprócz obsługi kadrowej do pakietu korzyści możesz dodać porady i działania prawne w każdej sytuacji, gdy stosunki kadrowo-płacowe naruszają Twoje interesy.

Dzięki współpracy na partnerskich zasadach uzyskasz odpowiedzi na kilka istotnych pytań, na przykład takich:

  • Które z umów o pracę są najkorzystniejsze dla pracowników i firmy w Twoim modelu biznesowym (np. produkcja, usługi, sp. z o.o.)?
  • Jak rozwiązać stosunek zatrudnienia nie naruszając obowiązujących przepisów prawa?
  • Co możesz zyskać korzystając z zapisów ustawowych dotyczących rozliczeń PIT lub obowiązków wobec ZUS?
  • Gdzie szukać rozwiązań wobec roszczeniowej postawy pracowników lub postępowań przed Sądem Pracy?

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami

Uzyskane odpowiedzi to klucz do porządków, jeśli chodzi o strukturę zatrudnienia w Twoim przedsiębiorstwie. Skontaktuj się z nami - zapraszamy do przejścia na zewnętrzne usługi w ramach outsourcingu. W ramach zaawansowanych usług kadrowo-płacowych pomożemy zoptymalizować koszty pracy i świadczeń wynikających z obowiązków pracodawcy. Doradzimy, jak przeprowadzić szerszą redukcję zatrudnienia lub zwolnić pracownika zgodnie z prawem. Będziemy Cię reprezentować w sporach z zatrudnionymi, także przed sądami lub instytucjami. Na podstawie analizy dokumentów dotyczących pracowników przygotujemy odpowiednią linię postępowania i skutecznie obronimy Twoje interesy w zgodzie z obowiązującym prawem.

W podobny sposób udzielimy Ci wsparcia prawnego podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego lub kontroli ws. ochrony danych osobowych RODO. W zakresie kompleksowego outsourcingu kadr i płac podejmujemy się prowadzenia spraw, w których niezbędna będzie znajomość przepisów prawnych związanych z zatrudnieniem.

Wybierz doradztwo kadrowo-płacowe w pakiecie z obsługą Twojego przedsiębiorstwa

Wykorzystaj naszą znajomość prawa i wiele lat prowadzenia spornych spraw w imieniu pracodawców. Prowadzenie przedsiębiorstwa to wiele wyzwań, jeśli chodzi o obowiązki związane z zatrudnieniem. Roszczenia pracowników są coraz częstsze i dotyczą naliczania wynagrodzeń, świadczeń urlopowych, składek ZUS, a nawet przetwarzania danych. Decydując się na usługę outsourcingu obejmującego kadry i płace, zyskujesz partnera, który będzie stać po Twojej stronie w każdym konflikcie z zatrudnionymi. Skorzystaj z naszych doświadczeń i znajomości Kodeksu pracy. Dzięki partnerskiej relacji otrzymasz wsparcie za każdym razem, gdy będziesz musiał zredukować zatrudnienie czy wejdziesz w spór z pracownikami.

Nawet w skomplikowanych przypadkach zaproponujemy linię postępowania z widokiem na rozwiązanie możliwie najkorzystniejsze dla Ciebie. W takiej sytuacji naszą rolą będzie wnikliwe rozpoznanie sprawy i przyjęcie na siebie ciężaru jej prowadzenia. Zakres świadczonych usług kadrowo-płacowych sprawia, że doradztwo prawne i ochrona interesów Partnerów to kluczowy element długofalowej współpracy.

Nasze doradztwo i wsparcie prawne doceniają Klienci. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i dołączenie do grona przedsiębiorców, którzy mogą być spokojni o zatrudnienie i rozliczenia w swojej firmie. Traktujemy bardziej jako Partnerów niż jedynie zleceniodawców.

Na czym polega nowoczesny outsourcing? To nie tylko PIT i ZUS. Oferujemy doradztwo w każdej sprawie i pełną poufność danych osobowych

Nasz outsourcing kadrowo-płacowy obejmuje kompletną obsługę przedsiębiorstwa. Szczególną rolę odgrywa tu ochrona interesów Partnera. Oznacza to reprezentowanie go w kwestiach spornych przed sądami oraz urzędami z wykorzystaniem dostępnych instrumentów w ramach przepisów. Oferujemy również zaawansowane doradztwo prawne przy zatrudnianiu i zwalnianiu pracowników, tak by odbyło się w zgodzie z zapisami Kodeksu pracy i Kodeksu cywilnego.

Zabezpiecz się przez błędami w zatrudnianiu i naliczaniu wynagrodzeń. Postaw na doradztwo kadrowo-płacowe

Korzystając z naszych usług oprócz prowadzenia dokumentacji kadrowej (obsługa kadrowa) i sporządzania deklaracji rozliczeniowych otrzymasz stały dostęp do usługi zabezpieczającej firmy przed skutkami nieprawidłowości w zatrudnianiu i naliczaniu wynagrodzeń. Jak rozwiązywać problemy związane z podpisaniem niewłaściwych umów o zatrudnienie? Skontaktuj się z nami i otrzymaj dostęp i zyskaj fachowe doradztwo prawne w zakresie ochrony przed roszczeniami pracowników i decyzjami ZUS, US oraz innych instytucji. Poznaj też dodatkowe zalety outsourcingu, które z pewnością przyczynią się do poprawy efektywności działalności Twojej firmy.Jesteś zainteresowany współpracą i chesz dowiedzieć się więcej?


Zadzwoń i porozmawiajmy, tel. 511 006 705