Zajmujemy się rekrutacją kompetentnych pracowników do konkretnych zadań

rekrutacja pracownikow kielce

 Aktywna rekrutacja pracowników - jak znaleźć dobrą załogę?

Rynek pracy rządzi się prawami popytu i podaży, dlatego rekrutacja pracowników musi przynieść pożądany efekt w postaci wykonanego planu produkcji, realizacji zamówienia czy wykonania usługi. Sprawne przedsiębiorstwo potrzebuje optymalnego stanu zatrudnienia, by przystąpić do konkurowania w swojej branży. W ramach usług outsourcingu wspomagamy firmy w procesach rekrutacji, która przekłada się na sprawność firmy i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Sprawdź, co możesz zyskać z profesjonalnie przeprowadzoną rekrutacją personelu.

Na czym polega skuteczna rekrutacja pracownika

Aktualna sytuacja na rynku pracy wymaga aktywnych działań na rzecz optymalizacji działań. Jeśli chodzi o poszukiwanie pracy, Kielce (miasto i całe województwo świętokrzyskie) nie odbiegają od średniej krajowej. Niemal wszędzie rekrutacja jest niełatwa ze względu na odpływ mieszkańców do metropolii i wybór pracy za granicą. Jak konkurować na rynku pracy? Znamy sekrety procesu rekrutacji, wiemy jak znaleźć dobrych pracowników wśród kandydatów i przedstawić im formę umowy korzystną także dla zatrudniającego. Mamy dla Ciebie propozycję obsługi rekrutacji na wolne stanowiska pracy w firmie. Jako pracodawca możesz świadomie kształtować profil zatrudnienia i optymalizować koszty.

Outsourcing - współczesny standard rekrutacji

Proponujemy pełny zestaw działań niezbędnych do zapewnienia firmie odpowiedniego modelu kadrowego, takich jak: 

  • optymalizacja zatrudnienia,
  • opis planu naboru,
  • rekrutacja nowych pracowników,
  • analiza opłacalności alternatywnych działań HR (outsourcing lub leasing pracowników).

Skorzystaj z wsparcia specjalistów, którzy optymalnie obsadzą Twoje stanowiska pracy. Postaw na ofertę sprawdzonego partnera z branży HR i skup się na ekonomicznym rozwoju firmy. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z rekrutacją. Możemy w ramach outsourcingu przejąć całość zadań rekrutacyjnych wykonywanych przez dział HR w Twojej firmie. 

Nowoczesny HR a Miejski Urząd Pracy

Dawniej przedsiębiorcy stawiali na bierną rekrutację, pozwalając kandydatom do zatrudnienia na własną rękę starać się o przyjęcie na stanowiska. Jeśli nawet na własną rękę poszukiwali rąk do pracy, najczęściej wybierali model pasywny, polegający na zebraniu wszystkich chętnych i rozpatrzeniu ich kandydatur. Często jedynym źródłem informacji dla każdej osoby był Miejski Urząd Pracy Kielce. Co więcej, zadaniem urzędników jest włączanie się w proces rekrutacji. Ma to swoje dobre strony, gdy w ramach programów aktywizacyjnych możesz zatrudnić osoby, których wynagrodzenia częściowo finansuje urząd. Jednak prawidłowo przeprowadzony proces rekrutacji pozwala mieć pod kontrolą wymagania i oferty pracy dla całego personelu.

Kto szuka pracy w Kielcach? Świętokrzyskie to atrakcyjny rynek pracy

Statystyki pokazują, że w Kielcach i całym świętokrzyskim najwięcej osób szuka pracy w branży budowlanej na oraz przy produkcji. A co z innymi branżami - jak znaleźć zmotywowanych i odpowiedzialnych pracowników? Aktywna rekrutacja pracowników w całej Polsce wykorzystuje wszystkie kanały informacyjne do publikacji ogłoszeń, dlatego przy naszym wsparciu znacznie zwielokrotnisz zakres poszukiwań. Miejsca pracy w Kielcach nie trzeba szukać wyłącznie przy pomocy urzędu - miasto i region (świętokrzyskie) to atrakcyjny rynek pracy dla wielu poszukujących.

Nasza oferta - rekrutacja dla wydajniejszej pracy. Kielce i okolice mogą liczyć na sprawny i skuteczny personel

Twoja firma także może liczyć na zainteresowanie poszukujących dobrej oferty pracy z Kielc. Dla naszych klientów mamy cały zestaw skutecznych sposobów, by zrekrutować nowych pracowników na wakujące stanowisko. Specjalista czy ktoś niewykwalifikowany - przeprowadzimy nabór i podpowiemy, jak skonstruować umowę, by była satysfakcjonująca dla zatrudnionych nie tylko z regionu świętokrzyskiego i korzystna dla Ciebie.

Rekrutujemy skutecznie. Dobre oferty pracy przyciągają ciekawych kandydatów

Nie możesz skompletować sprawnie działającej załogi ani przez Urząd Pracy Kielce, ani w ramach samodzielnie prowadzonego naboru? Twoim problemem są nieodpowiedni pracownicy lub wakujące stanowiska pracy? Postaw na outsourcing pracowniczy, dzięki któremu trafi do Ciebie pracownik zmotywowany i nastawiony na wykonie zadań. Jak to działa? Rekruter składa oferty pracy, określa wynagrodzenie i zbiera zgłoszenia przyszłych kadr w kilkuetapowym procesie weryfikującym prawdziwe umiejętności i walory kandydatów. Jako podmiot HR z doświadczeniem na rynku przedstawimy Twoje oferty pracy, wymagania i znajdziemy optymalnych kandydatów na każde z wakujących miejsc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Jak zatrudniać? 

Jeśli skompletowanie załogi w Kielcach sprawia nadspodziewanie wiele trudności, skorzystaj z umiejętności profesjonalnych headhunterów. Na zlecenie przeprowadzimy dla Ciebie proces rekrutacji i wyszukamy najlepszych pracowników na specjalistyczne stanowiska, którzy spełnią Twoje wymagania. Określimy profil przyszłych zatrudnionych i rozpoczniemy właściwą rekrutację według systematycznego planu. Korzystając z zaawansowanych narzędzi komunikacyjnych dotrzemy do kandydatów na poziomie, z doświadczeniem, referencjami i aktywnym podejściem do swoich obowiązków. 

Poznaj nasze atuty. Rozliczamy się w zależności od uzyskanych efektów

Nasze wynagrodzenie za usługi rekrutacyjne jest ściśle powiązane z jakością kandydatów i skutecznością naboru. Jesteśmy pewni naszych metod selekcji i zakładamy, że zatrudnienie w Twojej firmie znajdzie każdy wartościowy specjalista i ambity pracownik z naszego ogłoszenia. Jeśli chcesz skorzystać z naszych doświadczeń rekrutacji pracowników na terenie całej Polski i poza jej granicami, dodatkowo przekonamy Cię naszą propozycją finansową. Rozliczenie za nasze usługi odbywa się według dwóch modeli:

  • na podstawie umowy success fee - wynagrodzenie jest zależne od osiągnięcia wspólnie ustalonego celu,
  • dwuetapowo - uiszczenie ustalonej kwoty przed rekrutacją i drugiej transzy dopiero po zatrudnieniu osób z naboru.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Stawiamy na rozwój, wykorzystujemy każda możliwość do zdobycia nowych doświadczeń i nie obawiamy się konfrontacji z wyzwaniami. Dlatego podejmujemy odpowiedzialność za znalezienie najlepszych ze starających się o pracę. Z naszych usług korzysta wielu zadowolonych pracodawców. Dołącz do ich grona bez ryzyka kosztów nietrafionej selekcji.

Ty określasz profil zatrudnionych - my kompletujemy Twój personel

Poszukiwania pracowników w województwie świętokrzyskim nie należą do najłatwiejszych. Spośród potencjalnych kandydatów trzeba dokonać odpowiedniej selekcji. Skorzystaj z usług profesjonalnego podmiotu w zakresie rekrutacji. Twoje priorytety znajdą się w centrum procesu rekrutacji. W związku z tym określ wymagania na stanowisko, zakres obowiązków i proponowaną wysokość wynagrodzenia - my zaproponujemy optymalny sposób przeprowadzenia rekrutacji oraz rodzaj umów respektujących prawo i najkorzystniejszych dla pracodawcy. Jesteś zainteresowany współpracą i chesz dowiedzieć się więcej?


Zadzwoń i porozmawiajmy, tel. 511 006 705