uslugi kadrowe skarzysko kamienna

OUTSOURCING KADR I PŁAC. NOWOCZESNA OFERTA ZARZĄDZANIA W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ

Jeśli chcesz obniżyć wydatki Twojej firmy i zająć się wyłącznie tym, co ją rozwija, postaw na outsourcing kadrowo-płacowy w Skarżysku-Kamiennej i okolicach. Utrzymywanie własnego działu kadr i płac to nie tylko spore obciążenie finansowe, wynikające z liczby etatów. Sprawy pracownicze, zarówno finansowe, jak i związane z zatrudnieniem, dużo trudniej rozwiązuje się wewnątrz przedsiębiorstwa. Nasze dotychczasowe obserwacje wskazują, że obsługa kadrowo-płacowa świadczona przez podmiot z zewnątrz przynosi oszczędność czasu i finansów dla pracodawcy. Warunkiem powodzenia jest wejście w kooperację z godnym zaufania, rekomendowanym partnerem. 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ – OBSŁUGA KADR I PŁAC (SKARŻYSKO-KAMENNA)

Oferujemy nasze usługi jako doświadczony partner, obsługujący sprawy kadr i płac na zlecenie  lokalnych podmiotów. Zasze dopasowujemy nasze działania do potrzeb i oczekiwań Klientów. Nasza domena to obsługa kadrowa i obsługa płacowa, którą w Skarżysku-Kamiennej wykonujemy w ramach umowy, m. in.: 

 • tworzenie listy wypłat i odcinków płacowych,
 • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej i płacowej osób zatrudnionych na umowę o pracę, B2B lub UoD,
 • sporządzania zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach na życzenie pracowników, 
 • przygotowywanie deklaracji podatkowych i ZUS-owskich,
 • generowanie rocznych deklaracji PIT i ZUS IMIR.

NIEZAWODNA, TERMINOWA OBSŁUGA KADROWO-PŁACOWA

Kodeks Pracy oraz inne dokumenty określające warunki zatrudnienia, płac, urlopów i świadczeń pracowniczych wymagają nie tylko doskonałej znajomości i nadążania za zmianami. Należy się liczyć także z koniecznością interpretacji poszczególnych zapisów. Comiesięczne obowiązki to nie tylko sformalizowanie wypłat i sporządzenie dokumentów skarbowych oraz ubezpieczeniowych. W naszym wykonaniu outsourcing kadrowo-płacowy obejmuje także:

 • obsługę obowiązkowych sprawozdań statystycznych,
 • sporządzanie dokumentacji z tytułu zobowiązań PFRON,
 • wsparcie w kontaktach z urzędami (Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Państwowa Inspekcja Pracy, PFRON), także podczas kontroli,
 • rozliczanie świadczeń z ubezpieczenia społecznego (choroba lub macierzyństwo),
 • doradztwo i audyt kadrowo-płacowy,
 • reprezentowanie firmy w przypadku audytu zewnętrznego.

OBSŁUGA KADROWA SKARŻYSKO-KAMIENNA: NA MIEJSCU LUB ZDALNIE

W ramach umowy przejmujemy wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem spraw pracowniczych. Zatrudnienie zewnętrznego podmiotu prowadzącego obsługę kadrową w Skarżysku-Kamiennej to także duża oszczędność i pozbycie się  natłoku spraw związanych z regulowaniem wynagrodzeń. Warunki współpracy określa Klient – całą pracę możemy wykonywać zdalnie lub w siedzibie firmy. Nasz outsourcing kadrowo-płacowy gwarantuje pełne zabezpieczenie danych. Na każdym etapie zarządzający firmą posiada pełny dostęp do dokumentacji  formie zewnętrznego dysku online lub zaszyfrowanej korespondencji e-mail. Na życzenie regularnie dostarczamy pełny zestaw rozliczeń  tradycyjnej, papierowej wersji. Niezależnie od formy działania oferujemy przejęcie obsługi kadrowo-płacowej w Skarżysku-Kamiennej z gwarantowaną terminowością i rzetelnością naszej pracy.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA OUTSOURCING PŁACOWO-KADROWY?

Proponujemy profesjonalną opiekę nad całym pionem obsługi spraw pracowniczych. Obsługa kadrowa w Skarżysku-Kamiennej to nowoczesna i oszczędna forma współpracy, z której korzysta już wiele podmiotów gospodarczych w województwie świętokrzyskim. Świadczymy usługi na poziomie eksperckim i chronimy interesy pracodawców także przy pojawiających się coraz częściej nieuzasadnionych roszczeniach ze strony zatrudnionych. Na bieżąco orientujemy się w zmianach przepisów i interpretacji, dlatego jesteśmy pewni, że zewnętrzna obsługa kadr i płac to dobry sposób na rozwiązanie wielu problemów firmy. Dokładamy starań, by obsługiwany przez nas Klient mógł w każdej chwili wylegitymować się wzorowo prowadzoną dokumentacją. Więcej informacji o korzyściach związanych z wprowadzeniem w firmie zewnętrznej obsługi kadrowo-płacowej znajdziesz w naszym artykule: zalety outsourcingu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą - postaw na outsourcing kadrowo płacowy ze sprawdzonym partnerem. Jesteś zainteresowany współpracą i chesz dowiedzieć się więcej?


Zadzwoń i porozmawiajmy, tel. 511 006 705